O mne

blog_profile

Niekoľko informácií o mne, ktoré by bolo vhodné spomenúť aby ste mali predstavu kto som.

Tí čo ma poznajú vedia, že slovo nuda v mojom slovníku neexistuje, to znamená, že veľmi rád si vytváram aktivity a zapájam sa do rôznych projektov, akcií, a pod. Prečo? Pretože len raz žijem  a chcem využiť každý moment svojho života naplno. Viem, že to vyzerá tak, že neviem oddychovať, ale ja rád aktívne oddychujem. S tým všetkým je spojené aj blogovanie, ktorému sa venujem.

Čo robím, kde pracujem a čo sú moje hobby? 

Momentálne  pracujem v Microsoft Slovakia ako Partner Technology StrategistOffice 365 a Microsoft Azure Sales Specialist Professional – Devices (SSP) (už som na inej pozícií). To čo sa mi počas leta nepodarilo, tak sa mi podarilo o pár mesiacov neskôr. Ak to môžem zhrnúť, tak niečo podobné sa mi stalo ako v príbehu, ktorý som čítal na LinkedIn. Bol to môj sen, ktorý sa mi splnil, a teraz mám nový challenge na začiatok nového roka. Už sa neviem dočkať na nasledujúce dni, mesiace, … Viem, že to nebude ľahká práca, ale ktorá práca je ľahká? Držte mi palce 😉 Určite vám napíšem ako sa mi vodí na novom mieste.

Donedávna som pôsobil v spoločnosti IBM Slovakia ako BAO konzultant (Business Analytics and Optimization).

Donedávna som pôsobil v EY (Ernst & Young Slovakia) ako IT konzultant na odddelení Poradenstva. Počas svojho pôsobenia som sa zameral na FSI (Financial Services Industry), pretože som mal k tomuto sektoru veľmi blízko najmä vďaka tomu, že som študoval na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici odbor Financie, bankovníctvo a investovanie.

Počas svojho štúdia som sa zapojil do niekoľkých projektov, pri ktorých som sa snažil zbierať cenné skúsenosti a zvyšovať svoju hodnotu na trhu práce, pretože som si uvedomoval dôležitosť získaných skúseností. Záver je, že mi to pomohlo a pomáha, pretože som získal rozhlad, skúsenosti, zlepšil si prejav a mám čo ponúknuť svojmu zamestnávateľovi.

Profesionálne sa venujem Social Media a objavujem ďalšie oblasti, v ktorých by som mohol napredovať. Stal som sa Social Media Managerom v jednej technologickej spoločnosti, kde som na začiatku prijal obrovský challenge – vybudovať kvalitnú a aktívnu fanúšikovskú základňu. Neustále sa v tejto oblasti vzdelávam a získavať každým dňom nové skúsenosti, ktoré môžem uplatňovať aj v iných oblastiach života.

Športovým aktivitám sa tiež venujem. Posledný šport, ktorý som pridal do zbierky je skialp. Úprimne, dôvod prečo som s ním začal je asi ako u 90% skialpinistov – prestalo ma baviť stáť v radoch, a vývážať sa hore-dole. Chcel som vidieť viac ako môže vidieť lyžiar a dostať sa tam, kde sa štandardne nedostanú ostatní. A počas roka sa venujem ešte ľadovému hokeju, ktorý môžem hrať celý rok. V lete je to super na schladenie, čo aj tak nepomáha a v zime je človek aspoň pripravený na chlad.

Svet vidím ako miesto, kde sa stretávajú ľudia, ich záujmy, pocity, emócie, ponuka a dopyt, …., ale svet vidím aj ako jeden obrovský podnik, ktorý musí vedieť hospodáriť. Musí vedieť hospodáriť správne s energiami, prostriedkami, zdrojmi, …, ktoré má k dispozícií.

Čo viac dodať na záver? Ak máte nejaké otázky, tak smelo sem s nimi alebo ma kontaktujte na hociktorom komunikačnom médiu, ktoré je dostupné.

 .

Leave a Reply