Chodiaci motivátor

Štandardný

chodiaci motivatorUrčite ste si niektorí všimli na Facebooku nový Fan Page s rovnakým názvom ako je nadpis tohto blogu – Chodiaci motivátorPokúsim sa vám vysvetliť a rozpovedať príbeh o chodiacom motivátorovi, aby ste vedeli „kto – čo“ je ten Chodiaci motivátor.Vrátim sa v čase do minuloročného septembra – októbra, v ktorom som dostal tento nápad. Pôvodná idea nebola založiť to čo som teraz založil, ale ešte vyčkajte chvíľu. Príbeh začal tak, že som chcel robiť svet krajší a najmä veselší. Nie je nič krajšie ako pohľad na ľudí, ktorí sa usmievajú a radujú sa zo všetkého navôkol seba. Asi utopistické, ale za pokus to stojí. Samozrejme treba začať od seba, tam som aj začal, ale bolo treba nájsť cestu ako to rozšíriť ďalej.

Sprav si e-shop na pozitívne tričká

Pôvodne to mal byť e-shop s tričkami, kde by boli pozitívne heslá, ktoré by ľudia nosili a robili by tzv. „Ambasádorov Chodiaceho motivátora“. Super, nie? Ale hneď na začiatku som mal obrovskú dilemu, spraviť to na kvalitné tričká = vyššia cena alebo menej kvalitné tričká = nižšia cena?  Povedal som si, že nechám to teraz tak, a že čas ukáže ako to posuniem ďalej. E-shop som odložil na vedľajšiu koľaj.

Nápad číslo 2

Mne sa tá značka „Chodiaci motivátor“ veľmi zapáčila, tak som začal uvažovať, ako ju posunúť do reality. Hovorím si, že sprav nový portál, kde spravíš komplet zbierku citátov a myšlienok, ktoré stoja za to, aby boli na jednom mieste, s jednotným štýlom a najmä, aby to vyniklo. To už bola pokročilá jeseň, a tak sa nápad kreoval vo večerných hodinách na káve v jednom bratislavskom bistre. Do „e-diára“ som si hneď robil poznámky s tým ako to má vyzerať a aké všetky „fíčurky“ to musí mať aby to bolo čo najzaujímavejšie pre všetkých. O týchto „fíčurkách“ vám nebudem teraz písať, pretože to je prekvapenie. Lenže je tu ďalšie povestné ALE, ktoré som si povedal po čase, že to bude dlho trvať, a ak to chcem spustiť čo najskôr, tak to nezačne určite webom. K tomuto nápadu som dostal aj niekoľko fajn nápadov ako to dostať opäť do „offline“ priestoru.

Nápad číslo 3, to už musí začať!

Rozbehni to na sociálnych sieťach a postupne to nahodíš aj na web, ak to bude mať úspech. A tak sa aj stalo. To ako má vyzerať celý vizuál som vedel od samého začiatku. Vďaka Maťovi to aj uzrelo svetlo sveta. Takže ofiáciálne nájdete chodiaceho motivátora na Facebooku, Twittri a Instagrame. Takže lajkujte, folowujte a šérujte medzi svojimi priateľmi, nech Chodiaci motivátor môže napredovať a rásť medzi vami.

Plány do budúcnosti

Ako správny founder by som mal mať nejaký plán do budúcnosti. Áno, mám aj ten a verím, že aj vďaka vám to budem môcť uskutočniť. Čím viac vás bude, tak tým skôr to posuniem vpred. Čo vám môžem prezradiť už teraz, tak vás čakajú veľké veci.

PS: Skoro som zabudol

Ako sa vám páči tento nápad, grafika, čo by ste uvítali, ako často postovať, ….? Chcem vedieť váš názor, vaše pripomienky 😉

Váš team Chodiaceho motivátora 

founder and co-founders

founder and co-founders

.

Comments

comments

Leave a Reply